Macbook Klavye Değişimi

Macbook Klavye Değişimi

Macbook klavye değişimi, uzmanlık isteyen bir konudur yüzlerce dolar vererek aldığımız bu güzel cihazların donanımsal yapıları diğer taşınabilir cihazlara nazaran daha karmaşıktır. Klavye sökmek için yaklaşık 100 e yakın vida sökmek gerekebilir. Bu yüzden dir ki arızalanan cihazınızın klavyesini kendiniz değiştirmeye çalışmayınız. Yada servisine, ekipmanına güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmayınız. Onarılması güç arızalarla karşılaşabilirsiniz.

Macbook Klavye Tamiri

Kullanmış olduğumuz cihazların giriş elemanı olan klavye diğer cihazlara nazaran cok kaliteli ve özeldir. Macbook Klavye Tamiri  nde en önemli olan orjinal yedek parça kullanımıdır. Bu sayede cihazınız eski performansına ulaşcaktır.

Macbook klavye sıvı teması

Macbook cihazların klavyelerinin altında sıvı teması olduğunda anakart’ın hasar görmemesi için koruma plastikleri vardır fakat yinede bu cihazınızı çok fazla koruyamaz. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya gelirseniz bir an önce cihazınızı Macbook Teknik Servisimize ulaştırmalısınız. (pirinç sıvı temaslı cihazlarda işe yaramaz)

Macbook Klavte Tuş Değişimi

Eğer Cihazınızın bazı tuşları yerinden çıktıysa bunu servisimizde tüm klavyeyi değiştirmeden onarmamız mümkün.